Yenişehir Uçak Seferleri

Ülkemizin en güzel yeşil şehirlerinden birisi olan Bursa’nın tarihi ilçesi Yenişehir için uçak sefer sayısı hızla artıyor. Yenişehir havaalanından Erzurum, Diyarbakır, Trabzon, Ankara, İstanbul gibi önemli şehirlere uçuşlar yapabilirsiniz. Sun express firması yanı sıra, Anadolu jet, Türk Hava Yolları uçak seferleri düzenliyor. Ayrıca Diyarbakır ile Yenişehir arası artık uçakla sadece 1.30 saat içinde varılabiliyor. Uçak sefer saatleri ise Salı ve Perşembe günleri 18.10’da yapılmakta.

Ankara Bursa Yenişehir uçak seferleri : Anadolu Jet ile TK7057 YEI ESB 07:00 08:00 64 TL fiyatla kış sezonunda uçulabiliyor. Yazınsa fiyatlar yükselişe geçmekte.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yenişehir Uçak Seferleri için 4 cevap

 1. Feti ÇİÇEK der ki:

  Bursa ve bölgesi iç anadolu ile daha iyi bağlantılar açısından Sivas veya Kayseri arasında uçak seferleri talep etmekteyim.

 2. nihat özütürk der ki:

  bursadan sivasa direkt ucak seferlerinin olmasını istiyorum.

 3. İSMAİL İLHAN der ki:

  Kayseri-Bursa arası uçak seferi büyük ihtiyaç, en azından hızlı tren devreye girene kadar lütfen, haftada 1-2 gün de olsa sefer açılmasını istiyorum.. ki hızlı tren 2015 de hizmette.. biz İstanbul’dan Kayseri yapmak zorunda kalıyoruz.. Bu konuda Ülkemin 4.büyük şehrine haksızlık olmuyormu.. Havaalını var.. yakın şehirlere uçuyor.. Ankara-İstanbul …. Bunun yerine KAYSERİ-SİVAS olabilirdi.

 4. melek türkel der ki:

  Yenişehir-Bodrum seferlerinin başladığını duydum, doğrumudur?
  Teşekkürler…